شقق على النيل للبيع في مصر, صفحة 4

2,322 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب 270,000$ اجمد فيو على النيل مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي بمقدم 421,000 دولار صف اول علي النيــل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل اوفر استلام فوري شقه بجاردن متشطبه في زيد ويست

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم علي طريق السويس مباشرة بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نايل بوليفارد, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٨١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٤٩٬٥٥٠ جنيه

    شقة جريان زايد الجديدة | فيو نيل وتشطيب كامل

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٨٧٬٦٥٤ جنيه

    استوديو متشطب بالتكييفات بقسط علي 10 سنين-زيد ويست

    Selection Code logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٦٥٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 130م ناصية وإطلالة مميزة بدار مصر

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب إستلام شقة متشطبة فى مارفيل بجانب بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م للبيع فيو مفتوح على لاند سكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع باقل سعر في هايد بارك

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    180م بجوار درة على طريق الريفيرا تقسيط على 72 شهر

    Promax Property Investors logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع فيو لاند سكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في زد ويست شركة اورا بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بتكيفات في ابرج زيد بالقرب من الربوة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بيراميدز هيلز بجوار بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري فيو لاندسكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فيو مفتوح على لاندسكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٥٠م في ش الزهراء الدقي

    Royal Home logo image

    شارع الزهراء, الدقي, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225متر في المهندسين - تشطيب سوبر لوكس

    Vida Solutions logo image

    شارع النيل الابيض, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن كمبوند لافينير فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة للبيع باقل سعر في بالم هيلز

    Nile Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند ايستاون فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٥٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الشيخ زايد لوكيشن لاند سكيب مقدم 2 م

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في سولانا | تركيب خلال 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع