شقق على النيل للبيع في مصر, صفحة 3

2,322 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين - إطلالة حمام سباحة - تقسيط 36 شهر

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل غرفه نوم علي النيل مفروشه جاهزه ع السكن

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بأبراج الجوهرة علي كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 190م متشطبه سوبر لوكس فيو مفتوح وموقع مميز

    Promax Property Investors logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 305م بفيو مميز جدا بمقدم8.5 مليون

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 305م بفيو مميز جدا بمقدم8.5 مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 305م بفيو مميز جدا بمقدم5.5 مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 305م بفيو مميز جدا بمقدم2.5 مليون

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه صف اول علي النيل مباشره متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 380 متر سوبر لوكس للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة للبيع إطلالة بانورامية على النيل

    Master Key logo image

    شارع عبد العزيز ال سعود, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    2

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعرشقة اوبن فيو فTerrace استلام قريب قسط ع10س

    Evergreen Properties logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦١٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 3.1 مليون شقة للبيع - نايل بوليفارد

    LevelA logo image

    نايل بوليفارد, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٣٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين-أطلاله حمام سباحه-عقد أخضر-تشطيب كامل

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٥٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي اول كورنيش المعادي ( النيل العريض)

    Volume realestate logo image

    شارع كورنيش النيل, الفسطاط ( القاهرة القبطية ), حي مصر القديمة, القاهرة

    4

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    380م 4 غرف صف اول علي النيل استلام فوري بالاجهزة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اجمد فيو ساحر على النيل بتشطيب فاخر+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي(260م) على نيل الزمالك مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي شايف النيل من كل الاتجاهات مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اجمد فيو ساحر على النيل بتشطيب فاخر+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع