شقق على النيل للبيع في مصر, صفحة 44

2,313 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف استلام قريب جاهزه للمعاينة بجانب هايبروان

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٧١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع فيو مميزباقل سعر في هايدبارك

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في الشيخ زايد جنب الربوة

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٦ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش للبيع في ايستاون فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات والمطبخ باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع تشطيب لوكس بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    ممر حسين صدقي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى تقسيط قرب جامعه النيل زايد TERRACE

    Abrag Real Estate logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة223م بجاردن255 للبيع افضل فيو لاندسكيب بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة إستلام قريب فى بى اكس بجانب ذا كراون

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو على بحيرة فى 31 ويست بجانب بامبو

    Property  Hills. logo image

    ٣١ ويست, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى ومتشطبة فى بيراميدز هيلز بفيو مميز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع علي كورنيش النيل مباشرة بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 320 متر للبيع بالمعادي سرايات تري النيل

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 6, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 166م للبيع في الشيخ زايد خلف جامعة النيل

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٣٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون حسن علام باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    .اقامة ذهبية في شقة خيــالية للبيع علي نــهر النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره 161م برايم لوكيشن على وصله دهشور

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الان امتلك شقه لقطه127م على وصله دهشور مباشر

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٩٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو لاند سكيب بمقدم واقساط

    Nile Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٨٥٬٩٣١ جنيه

    شقه للبيع ف تيراس استلام سنتين خلف جامعة النيل ع6

    Selection Code logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه قرب جامعه النيل قسط ع12س أوكاش6.140.000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه قرب جامعه النيل قسط ع12س أوكاش6.140.000

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٧٢٬٨٧١ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام سنه ف ويست فيو زايدالجديده

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٧٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    اسكن واستثمر في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت هيلتون الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    لا تكتفي بالسكن في الموج بل عيش تجربة الاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ملريوت بيتش الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع