شقق على النيل للبيع في مصر, صفحة 40

2,313 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 70 م² بأفضل سعر في المنطقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٦٨٬٥٠٠ جنيه

    احجز غرفة 70 م² مع روف وسبا وإطلالة بانوراما

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف نوم ماستر للبيع باطلاله رائعه على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع جاهزة للسكن في اللجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كمبوند بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 250م مفروشة فيو مباشر صف اول على النيل

    Abrag Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المحور 108 متر قسط على 6 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقة بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بالشيخ زايد بجوار جامعة النيل 108م

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو منطقة الخدمات بيفرلي هليز.

    Topaz Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المحور 108 متر قسط على 6 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كمبوند بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالفرش ڤيو على النيل

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم0%شقةبالمطبخ والتكييفات مباشرة على وصلةدهشور

    Square Real Estate logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شقةبالمطبخ والتكييف مباشرة على وصلةدهشور

    Square Real Estate logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ويستاون كمبوند بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف في قلب الشيخ زايد بمقدم 2.5%

    Selection Code logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كومباوند الصفوة – دجلة المعادي يونيك

    Property Network logo image

    طريق داخل كمبوند الصفوة, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٥٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الدقى مفروشة بالكامل مطلة على النيل 602 م

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٢ متر مربع

    ٢٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م-غرفه ماستر-عقد اخضر-تشطيب كامل-مقدم30%

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة - عقد أخضر - أقساط 36 شهر - تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري بالتقسيط علي سنة

    Master Key logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م_تشطيب كامل_عقد اخضر_مقدم30%

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن متشطبة فيو ع النيل اقل مقدم وع 8سنين

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٢٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بفيو لاندسكيب فى تيراس بجوار أركان

    Property  Hills. logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع