شقق على النيل للبيع في مصر, صفحة 41

2,313 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نادرة للبيع – عمارة أوزوريس، جاردن سيتي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ميدان جاردن سيتي, جاردن سيتي, القاهرة

    3

    2

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٠٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م ف ش هيئة التدريس المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع هيئه التدريس, الدقي, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ١٧٥ م ف ش بهجت علي الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع بهجت علي (ابن النبيه), الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة ٢٠٠متر في جمال سالم الدقي

    Royal Home logo image

    شارع جمال سالم, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عِش حياةً فاخرة علي النيل - شارع حسن صبري-الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع حسن صبري, الزمالك, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٦٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نادرة للبيع، فيو النيل، شارع المنتزه، الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع كمال الطويل ( المنتزه), الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة كاملة على النيل للبيع في الدقي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٥٦٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٨٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جدًا مفروشة بالكامل بإطلالة على النيل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٢ متر مربع

    ١٩٦٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50% و اقساط حتى 7س أمتلك اي فيلا رووف بـ زايد

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٬٠١٥٬١٦٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة بالكامل بإطلالة على النيل الدقي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    4

    3

    ٤٧٢ متر مربع

    ١٩٠٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للغاية للبيع - الزمالك (شارع محمود عزمي)

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمود عزمي, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع الزمالك، بالقرب من النيل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٩٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه77م_غرفتين_ تشطيب كامل- قسط3سنوات_بعقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة على النيل شارع الجبلاية الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع الجبلايه, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقامة ذهـبية شقة في خيــالية للبيع علي نــهر النيل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه 3غرف-عقد اخضر-تشطيب كامل-مقدم30%

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 م بانوراما اطلالة كورنيش النيل مصر القديمة

    sherwoods property logo image

    مصر القديمة, حي مصر القديمة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن هاوس 134م+65م جاردن اقل سعر ف الماركت مقدم5%

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٢٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة155م لاجون فيو في MV أكتوبر بمقدم10% وقسط9 سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة١٧٢م بجاردن٧٠م للبيع في هاب تاون بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة120م_3 غرف_ناصيه_ تشطيب كامل_قسط36 شهر _عقدأخضر

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي | إطلالة مباشرة على النيل

    ERA Real Estate Egypt logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف_تشطيب كامل_مقدم30%_ عقداخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 250م مفروشة فيو مباشر صف اول على النيل

    Abrag Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع