شقق على النيل للبيع في مصر, صفحة 36

2,319 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م بفيو مميز قسط على 10 سنين -بجانب نيو جيزة

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م بفيو مميز قسط على 10 سنين -بجانب نيو جيزة

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م بفيو مميز قسط على 10 سنين -بجانب نيو جيزة

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م بفيو مميز قسط على 10 سنين -بجانب نيو جيزة

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة بإطلالة نيلية - دور كامل مبنى خاص

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    2

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه177م متشطبه بالتكييفات وبالتقسيط فى ابراج زايد

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه177م متشطبه بالتكييفات وبالتقسيط فى ابراج زايد

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه177م متشطبه بالتكييفات وبالتقسيط فى ابراج زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الجيزة بالقرب من فندق فور سيزون

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع النيل, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس في العجوزه كورنيش النيل

    Mas Egypt Real Estate logo image

    العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م للبيع متشطبة بالكامل استلام فوري موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع سوبر لوكس الدقى ش النيل 300 م

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسفارت والاجانب شقة فندقية للبيع ش النيل الدقى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ايستاون فيو مساحات خضراء بسعرمميز

    Nile Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٧٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري باقل سعر في السوق فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٥٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل باقل سعر في هايدبارك فيو مميز

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع فيو لاندسكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن للبيع كمبوند تيامو سيتي–الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع تيامو سيتي, تيامو سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ١٨٠ ميدان انس ابن مالك المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع انس ابن مالك, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعرفي هاب تاون حسن علام

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٥٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة واسعة فى كليوباترا سكوير أمام جاليريا 40

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٠٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الـ 16 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع فيو مميز باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم واقساط بفيو مفتوح على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٩١٬١٦٠ جنيه/متر مربع