شقق على النيل للبيع في مصر, صفحة 34

2,321 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه 4 غرف باقساط علي طريق السويس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نايل بوليفارد, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الزمالك بالفرش والاجهزة

    We are consultancy logo image

    شارع حسن عاصم, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كاملة التشطيب باقساط تصل الي 10 سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نايل بوليفارد, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بيزمنت بالاندلس 2 داخلة صريحة من التسعين

    East House logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كاملة التشطيب باقساط تصل الي 10 سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بعائد1,224,000 جنيه صف اول علي النيل !

    Falcon for Real Estate logo image

    الزمالك, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أستلام فوري متشطبه من أورا بجانب أركان

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة في شمال الرحاب القاهره الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٩٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م للبيع في الشيخ زايد خلف جامعة النيل

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفه متشطبة للبيع في جرينز درة جروب- 192 متر

    Properties-Today.com logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالكامل للبيع في ويستاون

    Properties-Today.com logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بانوراما على النيل مباشرة في المعادي

    Good Deals logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٣٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٣٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٣٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٣٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٣٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٣٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٤ غرف علي النيل فيو بانوراما مفتوح

    Master Key logo image

    شارع عبد العزيز ال سعود, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع