شقق للبيع كاش في مصر, صفحة 37

13,087 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 440م بحري - ع البحر مباشرة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    حي الجمرك, الاسكندرية

    5

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل في الجونه من حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 من المالك مباشرا متشطبة بالكامل ماونتن فيو

    Pro House logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦١٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر كاش لقطه ستديو داخل كمبوند SARAI للبيع

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو – القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بكموند زد ويست شقه متشطبة للبيع في الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبة في زد ويست في زايد مقدم 2.200.000

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبةفي زد ويست بالتقسيط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٤٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م الابراهيمية ( شارع سوهاج )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع سوهاج, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه استلام فوري فى التجمع الخامس بجوار cfc

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند دار مصر الشروق

    Smartex logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي هاوس بحديقة متشطبة بالكامل في ذا كراون

    Inn Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةسعر مميز مع امكانية بالعفش و المطبخ و التكييف

    متصدر

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل تشطيب فاخر بجانب جولف فيوز

    Inn Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 179م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٦٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٠٥٬٨٧٢ جنيه

    شقه في صواري استلام فوري بفيو بحري ع الفلل وجناين

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش موجود شقه متشطبة للبيع ريسيل في البروج

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري علي طريق الحي الايطالي مباشر فيو مميز

    Assec Properties logo image

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 107م بارقي مناطق مدينتي بسعر لقطة في B12

    Dream Homes Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح مرخصه

    Remax Professional. logo image

    شارع 314, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٨٬٥٨٠ جنيه

    قسط على 8 سنوات |شقة 2 غرفة في الداو هايتس الغردقه

    متصدر

    Rook Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة جاهزة ومتشطبة بأقل سعر في الباتيو اورو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٢١٬٣٥٠ جنيه

    بمقدم 30% واستلام فوري شقة في سكانديك وتقسيط على3س

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م للبيع في مدينتي ع جاردن فيو-بجوار سباين مول

    Dream Homes Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٨ جنيه/متر مربع