شقق للبيع كاش في مصر, صفحة 39

13,088 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م ارضى مرتفع بالحى الثالث بالهضبة

    متصدر

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اللوتس الجنوبي التجمع الخامس 148م

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس متشطبة بالكامل بالقرب من نادي الجزيرة

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٦٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت 3 غرف للبيع في أو ويست - إستلام 2026

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة مقدم ٥٪ علي 15 سنه - خصم كاش 50٪

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٦٬١١١ جنيه

    خصم الكاش 2.2 مليون | شقة 1 غرفة فيو بحر كالا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م رشدي - ش أبو قير مباشرة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    طريق ابو قير, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل107م تقسيمه مربعه استلام فوري بالجراح

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو آي سيتي – أكتوبر مرحلة اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةلقطة متشطبة للبيع في او ويست استلام فوري

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 3 غرف تشطيب كامل في أو ويست - برايم لوكيشن

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تطل علي اللاجون في I City OCT

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في 90 أفينيو – تشطيب ألترا سوبر لوكس فيو رائع

    متصدر

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى كومباوند دجلة بالمز

    Target realestate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في فلمنج - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م فلمنج - علي الترام

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الشروق بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 7 غرف نوم - 5 حمامات للبيع في طريق الجيش - جليم - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 550م جليم - بحر مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    7

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع ف بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس 2 فيلات التجمع الخامس 220م

    M.S.K Real Estate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش بالكامل رؤية بحر بجوليانا بيتش

    ROI For Real Estate logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إلباتيو أورو – القاهرة الجديدة

    Capital Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كفر عبده ( شارع سانت جينى )

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م متشطبة بمقدم720الف تقسيط15سنة + خصم 64%كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع