شقق للبيع كاش في مصر, صفحة 41

12,969 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالنرجس عمارات التجمع الخامس 165م

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري في سوديك ايست موقع مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م متشطبة بالكامل في كمبوند الجار شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٧٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي - المرحلة الثانية عشرة (B12)

    Better Estate Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة133م للبيع ف كمبوند متشطبة بالتكييفات ف شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٨٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقل سعر ف كومبوند الجار شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت الوطن الحي الخامس ناصيه بانوراما بالكامل

    Smartex logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م - جلــيم - خطوات من شارع أبوقير

    Next Estate logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مسجد المصطفي وقرب MASE International School

    AMG. logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعري مغري علي اميز اطلاله [ 3 وجهات - بحري ]

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    راغبي التمييز شقه للبيع بمدينتي مميزه بالبي3 135م

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالأندلس 1 بجوار قطامية ديونز

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه بسعر لقطه + موقع استثنائي امام المطار

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 900الف واستلم فوري شقة برايم فيو امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمصر الجديدة - شيراتون

    Property Network logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٠٣٬٥٨٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات فى تلال التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 89م للبيع في مدينتي B6 طرفيه بحري بسعر مميز

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بماونتن فيو اي سيتي اكتوبر فوري

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤١٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيييفات فى تلال ايست التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 124م في مدينتي B6 بجوار الخدمات

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 185م في كريستال بلازا فيو مفتوح(بالجراج)

    INVEST PRO logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمستثمرين الجنوبية تشطيب فاخر

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح ترى الترام و البحر مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ متشطبه بجوار سوديك ايست باقساط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري بجوار الرحاب في كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع