شقق للبيع كاش في مصر, صفحة 34

13,088 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بسعر لقطه بمقدم 10% وقسط ع 8 سنين

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش في مدينتي ارضي بجاردن B12

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة باقل سعر في او ويست استلام فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في غرب الجولف 290م استلام فوري- فيو جاردن

    Pro House logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 175م متشطبه التراسوبر لوكس بخصم مميزالان

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بسعر لقطه بمقدم 10% وقسط ع 8 سنين

    Property Hills... logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١٢٬٤٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه امام فندق ريكسوس

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للمعيشه و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 204 متر للبيع على البحيرات بالسعر القديم

    متصدر

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٤٢٬٩٩٧ جنيه

    استوديو كاش للبيع في لابيلا الممشى السياحي

    ROI For Real Estate logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان استلام فوري امام AUC-تشطيب بالتكيفات

    Selection Code logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٥٤٬٥٥٤ جنيه

    شقة نايا ويست زايد | استلام فوري قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م للبيع في مدينتي تشطيبات خاصه بالمطبخ

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م سموحة - كومباوند أنطونيادس سيتي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بتشطيب خاص بسعر قابل للتفاوض من المالك

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 69م تشطيب كامل في الجار بريتش

    Feeds logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بسعر خاص قابل للتفاوض من المالك

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن كمبوند زايد ديونز الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 233م استلام فوري في كمبوند تاله اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٨٧٬٢٠٨ جنيه

    دوبلكس فوري بـ22مليون كاش او قسط 787,208 ربع سنوي

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في B8 كاش مساحة 170متر علي فيو مفتوح بحري

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع 150م كاش علي فيو جاردن فيB11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستديو بجوار الخدمات57م كاش فيB10 تشطيب خاص

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع