شقق للبيع كاش في مصر, صفحة 32

13,088 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند سوليمار تشطيب الترا سوبر لوكس

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    سوليمار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في سكاي لاين سموحة موقع مميز

    JMG logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه 165م مرحله الاجون مقدم 5.8 مليون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقع ارضي بجاردن متشطبه و استلام فورى اقل سعر

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ثاني متشطبه بالكامل للبيع في لاميرادا

    Trends Real Estate Egypt logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بمقدم10% استلام فوري في Privadoبمدينتي فيوPOOL

    متصدر

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٩٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في لاند مارك مدينة نصر فيو خارجي مميز

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٤٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بسعر مميز متشطبه للبيع فى كمبوند سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه لاعادة البيع-شامل الفرش والاجهزة

    Inspire Homes logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فورى بسعر اقل من سعر الماركت فى م

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأقل سعر بالماركت شقة فوري ريسيل ف ماونتن فيو

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بجاؤدن مؤحله الكلوب بارك فورى....

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطيه قسط مقدم1.7م بسعر 12.9م كاش

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشين VIP فى التجمع الخامس شقة للبيع متشطبة فورى

    Step One Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطيه قسط مقدم1.7م بسعر 12.9م كاش

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 205م+40م روف بتكملة قسط و 13م كاش

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى متشطب بالتكييفات -مقدم واقساط.

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨١٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع ارضي بجاردن بكمبوند الخمائل

    Emaar Prime X logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو مميز في نايا ويست بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة - شارع النقيب شريف رمزي

    New Home for Realestate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة+ AC'S علي ال90 دايركت قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل112م غرفتين ارضي بحديقة لسرعة البيع

    La Plage Group logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل استلام فوري في Badya Palm Hills

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جنة زايد4 للبيع بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة استلام فوري بالشيخ زايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع