شقق للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 24

5,734 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بقلب مدينة العلمين فيوVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٦٩٬٢٥٧ جنيه

    شقة بحري فيو خيالي علي landscape بجوار Kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخامس نمرة من المريوطيه فيصل الرئيسي للبيع

    المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو حديث للبيع في ممشي الغردقه السياحي بخصم 15%

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه 3 غرف تشطيب VIP فيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمقدم 0% وتقسيط حتى 10 سنوات

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمقدم 0% وتقسيط حتى 10 سنوات

    property hills Elite logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمقدم 0% وتقسيط حتى 10 سنوات

    property hills Elite logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمقدم 0% وتقسيط حتى 10 سنوات

    property hills Elite logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمقدم 0% وتقسيط حتى 10 سنوات

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمقدم 0% وتقسيط حتى 10 سنوات

    property hills Elite logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمقدم 0% وتقسيط حتى 10 سنوات

    property hills Elite logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند علي طريق الواحات مباشره

    Assec Properties logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٢٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة بحري علي واجهتين بفيو lagoon واستلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٢٬٧٧٩ جنيه

    شقة 172م بحري علي واجهتين تسليم فوري متشطبhigh end

    Falcon for Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه154م جاهزه للاستلام والمعاينه فى شيراتون المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بقلب مدينة العلمين فيوVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري / تشطيب فندقي / خدمه فندقيه

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بكموند زد ويست شقه متشطبة للبيع في الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٤٥م واجهه ٣ قطع ع الشارع بسعر زمان

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف السوق شقة برايم لوكيشن فيو يطل ع الفلل

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه استلام فوري فى التجمع الخامس بجوار cfc

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٥م فيو فيلا بحدائق الاهرام بسعر مميز

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٥٢٠ جنيه/متر مربع