شقق للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 21

5,734 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 110م واجهه مقدم 600الف قسط على 42شهر ...

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 138م ((تشطيب كامل)) فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 138م ((تشطيب كامل)) فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 138م + جاردن 40م فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 126م 2غرفه نوم استلام فورى للبيع فى ديستريكت 5

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة جاهزة ع المفتاح بأقل سعر قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أستديو50م -4 حمامات سباحه-عقد اخضر- تقسيط 36شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في نيو زايد بجوار ذا استيتس سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٣٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 60م الساحل الشمالي - بورتو جولف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    3

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام الآن شقة بجاردن تشطيب ultrasuperluxe باقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو greenery شقة متشطبة اقساط 10 سنين من حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٥٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000= استلم فوري Trible View + تشطيب High End

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع