شقق للبيع في القاهرة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 7

745 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بمقدم550 الف امام مدينتي مباشرة

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (3غرف) +95م تقسيط حتى12 سنه بجوار مدينتى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل قسط شهرى شقه للبيع151م متشطبة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري , شقه فندقيه , بمقدم 850 الف - متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه Vip للبيع امام مدينتي دقائق من اوبن اير مول

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    616 ألف + قسط 15 سنـة= تشطيب VIP +واجهة بحري مميزة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٧٨٬٩٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام السنة فيو مفتوح في برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٧٨٬٩٠٠ جنيه

    شقة استلام السنة في برايم لوكيشن مقدم 578 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقةFully Finished برايم لوكيشن بخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر سور فـ سور مع كمبوند مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م متشطبة بمقدم720الف تقسيط15سنة + خصم 64%كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بزهرة العاصمة مرحلة تالتة بمدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز تقسيمة شقة بفيو على Green Spine بمقدم 590 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري علي واجهتين فيو علي النهر الاخضر بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بحري واجهتين بسعر الطرح بجوار Zed East

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    368 ألف + قسط 15 سنـة= فـيو Trible+ لوكيشن خيالي

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعري مغري علي اميز اطلاله [ 3 وجهات - بحري ]

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه بسعر لقطه + موقع استثنائي امام المطار

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٠٣٬٥٨٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات فى تلال التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤١٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيييفات فى تلال ايست التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ متشطبه بجوار سوديك ايست باقساط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باقل سعر في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بفيو مفتوح اقساط 12 سنه باقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٥١٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند سراي تقسيط على 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مدينتى شقة للبيع (3غرف) +95م تقسيط حتى12 سنه

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع