شقق للبيع في القاهرة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 5

745 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بفيو garden شقة 160م بمقدم 525 الف + اقساط 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٦٧٬٢٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف دايركت امام كارفور مدينه الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه-تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشين على طريق السويس شقة للبيع اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 500 ألف - بحـري دبـل فيـو خيالي

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةUSL تقسيط15سنة فيو بحري برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٥١٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه علي محور محمد نجيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط 10س بأقل مقدم 760 ألف خلف هايد بارك

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ياردين, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 750 الف شقة للبيع 110م على شارع التسعين

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع+بجاردن بالقسط في ماونتن فيو بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع +بجاردن بالقسط علي 14 سنة في ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري مميزة للبيع متشطبة بالكامل -أفضل لوكيشن

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز " بحري صريح "فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهري 47 ألف - تشطيب VIP + فـيو Trible

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امام هايد بارك فـ ماونتن فيو قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع