شقق للبيع في القاهرة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 3

745 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 323 الف بالتقسيط 15 سنه امام حي السفرات

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو خيالي على Landscape بالتجمع بمقدم 690 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 430K شقه عالمفتاح تشطيب مع المطبخ+ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح علي greenery شقة 170م متشطبة اقساط 15س

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600 الف+ 12 سنه اقساط 137م بفيو greenery

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • كواترو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600 الف+ 12 سنه اقساط 137م بفيو greenery

    Falcon for Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب USL برايم لوكيشن فيو بحري واجهتين

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو بحري دقايق من AUC تقسيط 15 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو club شقة كورنر اقساط علي 12 سنه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو club شقة 151م بالتقسيط علي 12 سنه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • ريفيان دجلة تاور

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بفيو كامل Green Area - استلام فوري -

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم حالا شقة 3 غرف تشطيب superluxe باقساط مُريحة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن فيو واجهتين مقدم645 الف بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيو مفتوح قسط ربع سنوى215ألف اوكاش5,200.00

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • القمزي تاور 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alqamzi
    القاهرة,مصر الجديدة,برج القمزي 2

    3 - 7 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو ( مساحات خضراء + lakes ) شقة 3غرف للبيع اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع فى الشروق (تتأجر بالدولار)

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع(3غرف+3حمام)بالقسط علي 14سنة في ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650,000 = شقه تشطيب كامل + قسط 7 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • المقصد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,المقصد

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فندقيه 160م بمقدم 5% - امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز " بحري صريح "فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه-تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة غرفتين متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • اونا كومبوند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,المقطم,الهضبة الوسطي,كومباوند اونا

    2 - 3 غرفة