شقق للبيع في القاهرة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 6

745 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    متاح معاينة شقة 3 غرف تشطيب كامل بفيو النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امام هايد بارك و بجوار ميفيدا فـ قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو park شقة 3 غرف + غرفه ناني اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب و لاجون ف ماونتن فيو بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عـ اللاندسكيب ف ماونتن فيو التجمع بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فـ ماونتن فيو جوار ميفيدا التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف ارضى بجاردن اقل سعر على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل قسط شهرى شقة للبيع ( 154م ) فى لافيستا سولا

    Step One Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو park شقة 3 غرف + غرفه ناني اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 500الف +اقساط 15 سنه بفيو garden

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 99م متشطبة اقساط 10 سنين وبمقدم 850الف

    Falcon for Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط علي 15 سنة امام النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٧٬٢٧٩ جنيه

    اقساط = 557,279 شقة فندقيه بعائد دولاري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةاستلام فوري مساحة130م تقسيط15سنة متشطبة بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٧٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٣٬٥٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٦٬٩٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    340 ألف = تشطيب High End أمام النهر الأخضر + حديقة

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 500 ألف - بحـري دبـل فيـو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوندسراي بجوار مدينتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة فيو فيلات علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٦٥٬٢٧٩ جنيه

    شقة 125م علي واجهتين فيو خيالي علي lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٢٢ جنيه/متر مربع