شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 79

2,391 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    السعر لقطه- يونت لافينير- للتواصل/01013879442

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٤٣٬٣٤٥ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز اقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شقة للبيع – مدينتي | B7

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٢٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة لاندسكيب للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٩٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة مفروشة بالكامل 135م فيو مفتوح

    Brick Real Estate logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في كمبوند Haptown استلام فوري تقسيط

    Held Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٤٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك متشطبه بدون مقدم+بتقسيط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه بالكامل 205متر في ذا فيو ووتر واي

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 157م بجاردن - تشطيب الترا مودرن

    Brick Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نزول السعر للجديه- شقه 160م لافينير -ت/01013879442

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقيت شقة الاحلام وقسط مريح علي سبع سنين بس

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه113م للبيع فى شيراتون متشطبه بالتكييفات والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر في الماركت للبيع -فيو ولومكيشن مميز

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٦٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3نوم علي طريق السويس مباشرة +بأقساط12س

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالماركت- كمبوند لافينير- مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقة B15، شقة بتشطيب خاص فاخر وإطلالة وايد جاردن

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع 260م - تشطيب كامل- استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن B12 مدينتي تشطيبات الترا سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع كمبوند كريستال بلازا زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارخص من سعر السوق كورنر على السنترال بارك

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م²| ناينتى أفينيو – استلام فوري بالتكيفات

    Foton Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٩٬٥٢٥ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة – شقة للبيع بجوار جامعة بدر

    Golden Vision logo image

    بدر, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 264 متر للبيع الحي الثاني بجوار التسعين

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع 20, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B3 مدينتي جاردن فيو استلام فوري بسعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع