شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 75

2,391 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص للبيع متشطبه بالمطبخ و التكييفات فوري

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجاردن في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Circle Realestate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اللوتس ثاني نمرة من التسعين الجنوبى

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٢٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل على مساحات خضراء بأقل مقدم مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في بالم هيلز – استلام فورى باقساط

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٦٥٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببيت الوطن تبعد 700م من النادي الاهلي

    El Hefny Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢١٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٢٣٬٧٣٢ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند سراىSarai تكمله اقساط

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٣٩٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري المصراوية خلف كونكورد بلازا

    New Avenue Real Estate logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط متشطبة بالكامل زيد إيست أورا

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٦٦٬٤٠٠ جنيه

    سعر محروق -شقة 145متر فيو بحري مميز بأقل سعر

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٨٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 156م تشطيب كامل بجوار AUC برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر في بالم هيلز – موقع متميز بسعر مغرى

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه للبيع استلام فوري في سكاي آد

    New Avenue Real Estate logo image

    سكاى ابو ظبى, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع متشطبة بالكامل في زيد إيست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في جايد بموقع مميز على اللاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع استلام فوري مدينتي B11

    New Avenue Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة185م بحديقة خاصة - حمام سباحة - بدون تشطيب

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه دايركت علي الحي الدبلوماسي بالعاصمه بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في هاب تاون استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    90 م بالرحاب للبيع تشطيب خاص موقع رائع

    ستايل هوم logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٣٢٬٨٧٨ جنيه

    شقه للبيع بأقل مقدم في مستقبل سيتي فالدا فيليدج

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    196 م تمليك بالرحاب تشطيب خاص بسعر تجارى

    ستايل هوم logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي الحديقه الرئيسيه أقل تقسيط سعر لونش

    New Avenue Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع 2 تراس استلام فوري أقساط حتى 2032

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو B15 مدينتي مقدم مميز وأقساط 7 سنوات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٤ جنيه/متر مربع