شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 51

2,391 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مونتن فيو فيلا دوبلكس 260م بحديقة ومدخل خاص

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي - المرحلة الثانية عشرة (B12)

    Better Estate Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مع التكيفات في فيلدج جاردنز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرتشطيب كامل تكيفات - سمارت هوم موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٧٤٬٨١٩ جنيه

    شقة في نوراي, مقدم 5%, الاستلام بعد 3 سنوات

    Smart Move logo image

    نوراي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٦٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل استلام فوري بموقع مميز-سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري شقه 184م متشطبة في شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ١٠٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقل سعر ف كومبوند الجار شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في فيفث سكوير – فيو لاندسكيب

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦١٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري في سوديك ايست موقع مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بفيو مميز استلام فوري سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالنرجس عمارات التجمع الخامس 165م

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة133م للبيع ف كمبوند متشطبة بالتكييفات ف شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٨٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك متشطبه بالتكيفات بمقدم 10% وقسط 9 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٧٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٢٬٤١٣ جنيه

    عرض مميز – شقة بغرفة واحدة وحديقة خاصة

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م أمام هايد بارك بالتجمع الخامس

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م متشطبة بالكامل في كمبوند الجار شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٧٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه في فيفث سكوير المراسم+aCs

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف محدودة فيو لاندسكيب -فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3غرف استلام 2025 بقسط 6 سنوات مع ماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه واسعه سعر مميز متشطبه بالمطبخ التكيفات

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    جاردن شقة فيو لاندسكيب باقل من الماركت-سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | استوديو بحديقة | فاميلي سيتي

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فاميلى سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في كمبوند المصراوية --التجمع

    clear scope logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ-تكيفات بفيو مميز محدودة في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع