شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 52

2,391 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٤٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في B14 مدينتي 202 متر

    Zone Properties . logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٢٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت الوطن الحي الخامس ناصيه بانوراما بالكامل

    Smartex logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقساط تصل لى 12 سنه بفيو مميز - سراى

    IRTKAZ logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه في إيستاون متشطبه بالمطبخ والتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقو متشطبه بالتكيفات فى احدث مشروع ل سوديك

    IRTKAZ logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف المستثمرين الجنوبية 3 غرف ب 2 مليون

    M.S.K Real Estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل موقع مميز جداً فيو رائع استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بفيو بحري ريسيل في Address East

    4C Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمطبخ تشطيب راقي جدا جولدن سكوير امام ميفيدا

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 80م للبيع في مدينتي B14 باقل مقدم فيو جاردن

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | فيلدج جيت بالم هيلز | شقة مميزه

    Darcom for Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ذا لوفت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقه خاصه في كمبوند ذا فيليدج

    Santorini logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه غرفتين للبيع بسعر مميز ولوكيشن

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طرفية للبيع في B7 – فيو جاردن مفتوح – تشطيب خا

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع مميز - متشطبة - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٦٢٬٥٠٠ جنيه

    145م أرضي بجاردن استلام فوري الحي الثاني بيت الوطن

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فندقى للبيع فى الشروق تتأجر بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعري مغري علي اميز اطلاله [ 3 وجهات - بحري ]

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مسجد المصطفي وقرب MASE International School

    AMG. logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٨٧٨٬٤٠٣ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 186م كاملة التشطيب بتقسيط 10س -لاند سكيب فيو

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز فيلدج أفينيو |بجوار مول O1 | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

    بالم هيلز فيلدج افنيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بفيو مفتوح بخصم على الكاش لفتره محدوده

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 نوم | استلام فوري |سوديك ايستاون | التجمع الخامس

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع