شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 48

2,401 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر بالتجمع الخامس قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة138م بحديقة متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري امام مدينتي شقة 169م فيو على اللاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار في هليوبوليس الجديدة تقسيط 15سنة

    Roots Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣١٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ازاد في التجمع مقدم 2

    Oaks Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شقة للبيع ( 75 م) مع جراج مدفوع

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٢١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 78م في ريحانة أفينيو بسعر لقطه

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مميز بفيو لاجون بتقسيط علي 14 سنه!!

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه خلفي ١٣٥م الحي الثالث شرق فيلات طوب احمر

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه ع التسعين مباشرة بأقل سعر فى SHABABEEK

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تسليم فوري متشطب فـ ستودا مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه+ACSبخدمه من الماريوت بعائد يومي250دولار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نصر2نوم بجوار الجامعة الصينية

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٩٨م متشطبه بالتجمع الخامس بكمبوند ريجنس سكوير

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فوري بأقل مقدم ١٠٪ فقط؜ بالجولدن سكوير

    GCR Developments logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 35% بجاردن مميزه50 متر استلم فوري شقه 130متر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بجوار وادي دجلة - بواجهة بحري - كورنـر

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 1,100,000 شقة 180م بحديقة متشطبـة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم و أطول أقساط - شقة 3 غرف أستلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 162م في قلب التجمع بالتقسيط على 10 سنين

    GCR Developments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 1,100,000 شقة 180م بحديقة متشطبـة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 65 م بكمبوند قطامية جيت استلام فوري

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 55م للاستثمار في العاصمه وبـأقـل سعر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 78م في ريحانة أفينو طوب أحمر

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل في( دجلة لاند مارك )في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع