شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 47

2,401 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م تسليم فوري متشطب فـ شيراتون مصر الجديدة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000 = تشطيب VIP استلام فوري كورنر بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ف كمبوند مايان كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ف كمبوند ماريوت ريزندس كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٨٤٬٥٤٤ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك ستوديو في Hava compound

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ابراج ساويرس القاهرة الجديدة

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل في لاند مارك تشطيب الترا سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر الطرح الاول بأحدث مشاريع العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ارضي بجاردن بأميز لوكيشن في كريك تاون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مميزه في قطامية جيت بالقرب من التجمع

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 87م وجهه استلام فورى غرفتين فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتين استلام فوري في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من بالم هيلز في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه للمعاينة في التجمع الخامس من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بجوار الجامعه الامريكيه بأقل مقدم 1% فقط

    GCR Developments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٠٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 108م متشطبة بالتجمع في ريجنس سكوير

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 127م متشطبة بالكامل استلام فوري مقدم 10%

    GCR Developments logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 220الف امتلك ستوديو امام سوديك ايست,طلالة

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه بأقساط حتي 15 سنه بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى هليوبليس الجديدة متشطب بخصم 64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٣٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر موجود فى بالم هيلز التجمع

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ارضي بجاردن في الماركت بـR8 تقسيط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بسعر الطرح الاول فى Up Mount بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع