شقق للبيع في مدينة السادس من أكتوبر بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 47

3,525 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٤٨٦٬٠٠٠ جنيه

    157م 3 غرف وجهه بحري بقسط شهري 32K لمدة 120 شهر

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٢٣٬١٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في I City October

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٤١٬٢٠٢ جنيه

    شقة غرفة واحدة بسعر مميز في او ويست- اوراسكوم

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥١٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 165م على اللاجون فى اي سيتى تقسيط 12سنة

    Property  Hills. logo image

4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م 3غرف بقسط ربع سنوي 105K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    157م فيو مفتوح ومميز قسط ربع سنوي 90K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا شقه 195م باقل مقدم على 8سنوات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٢٣٬٠٠٠ جنيه

    111م 3 غرف فيو مفتوح قسط ربع سنوي 67K لمدة 12 سنة

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بسعر الطرح 70م 5% مقدم 10 سنين متساويه

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    150م فيو مميز بسعر Launch ب5% مقدم 10سنين Equal

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١١١٬٤٠٧ جنيه

    اقل سعر مقدم شقه فى باديه بالم هيلز استلام 2027

    متصدر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٩٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 108 شهر في 192م 4غرف فيو لاندسكيب

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٨١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١١١٬٤٠٧ جنيه

    اقل سعر مقدم شقه فى باديه بالم هيلز استلام 2027

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٩٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز متشطبة استلام فورى فى بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس بجاردن متشطب في ذا كراون

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٣٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة116م دايركت ع الواحات مقدم5% اقساط تصل الى15سنة

    Vida Solutions logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة98م دايركت ع الواحات مقدم5% اقساط تصل الى 15سنة

    Vida Solutions logo image

2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٣٠٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمتر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 163م اقساط

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري بفيو علي الأهرامات بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٩٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا شقه 195م باقل مقدم على 8سنوات

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218 متر بجاردن في بيراميدز هايتس علي 9 سنوات

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه بحري جنه اكتوبر باعلي نسبه تميز م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شقة في جولز امام ماونتن فيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمتر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع