شقق للبيع في مدينة السادس من أكتوبر بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 49

3,525 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر شقه 155م عقد قديم بدون اوفر فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 3مليون فقط شقة جاهزة على المفتاح جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لاعادة البيع 75م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 117م مع حديقه للبيع اويست-موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس +رووف استلام فوري اقل سعر اويست اوراسكوم

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٤٩٬٢١٥ جنيه

    شقه 121م للبيع اويست -موقع متمي

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٠٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٣٢٬٨٠٩ جنيه

    شقه جراوند 155م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري في اي سيتي اكتوبر

    I-Move logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جولز بالقرب من نادي الجزيرة

    Inn Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٢٧٬١٥٠ جنيه

    دوبلكس 212م أو ويست استلام فوري وتقسيط موقع مميز

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 120م استلام فوري في صن كابيتال

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ف One33 فيو لاند سكيب بأقل وقسط علي 9س

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٦٩٬٧٠٨ جنيه

    شقة 123 مميزه بجاردن للبيع بكمبوند سوليا- 6 اكتوبر

    TREX logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٣٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٧٬٤٧٥ جنيه

    شقة تشطيب كامل 60 متر للبيع فى باديه - اكتوبر

    TREX logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٢٬٠٢٥ جنيه

    شقة 60 متر للبيع فة باديه - اكتوبر بأقل سعر

    TREX logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في بيراميدز هيلز شركة اورا جوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن من المالك اصيل استلام فوري خالصه اقساط

    Property Group logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في ابراج ايون دقائق من اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٨٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 151م بمقدم 10% باقساط متساوية على 10سنين

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 185م² استلام فوري بسعر ريسيل- تكملة قسط

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 157م استلام فوري قسط علي 8 سنين فيو الاهرامات

    Property Group logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥٧ متر مربع

    ٦١٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك مقدم 10%وقسط 8 سنين 149م 3 غرف فيو مميز

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن في بيراميدز هايتس جوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن بموقع مميز في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من هايد بارك بجوار نيو جيزة

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع