شقق للبيع في مدينة السادس من أكتوبر بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 43

3,525 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 2غرف للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مساحة كبيرة متشطبة في بالم باركس تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٩٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بسعر مميز في اي سيتي اكتوبر

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع مميز فى ايفر قريب من بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في i city october

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٩٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع استلام فورى فى ماونتن فيو اى ستى

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةلقطة بإطلالة مميزة دقائق من مول العرب,فى أوويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه استلام فورى 275م+جاردن 181م فى جولز انرشيا

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٩٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شقة 180 م فيو داخلي لاند سكيب تالة

    Abrag Real Estate logo image

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 539K وقسط على10 سنين في ZAT -Voya

    Promax Property Investors logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٧٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م كورنر بفيو اللاجون- إستلام 2027 - سعر جيد

    The Choice For Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    188م 3 غرف فيو مفتوح باقل مقدم وقسط على 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    ريفر ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فورى فى اى سيتى ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن كاملة التشطيب في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن بموقع مميز او يست اوراسكوم

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 168متر كاملة التشطيب للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٠٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من المالك الاصيل علي برايم لوكيشن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة الجاهزة للسكن مع جاردن | تقسيط على ٨

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١٥٬٨٥٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في بي اكس من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أى فيلا بجنينة 250 متر فى ضهر مول العرب على 12 سنة

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أى فيلا بجنينة 250 متر فى ضهر مول العرب على 12 سنة

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 175م فاخرة بأفضل سعر و فترة سداد 8سنين

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي لاند سكيب ومتشطبه استلام فوري بالتقسيط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس من مني حسين في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع