شقق للبيع بمليون جنيه في كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, صفحة 11

268 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 980k = شقة + جاردن + استلام 2026 + تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 850 ألف فـيو بحري مفتوح+لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤١٬٧٦٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 3غرف+ناني بمقدم641الف/قسط شهري 42الف

    متصدر

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلم الان شقة 160م بجاردن باقل سعر463الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلم الان شقة 160م بجاردن باقل سعر463الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه164م متشطبه بالتجمع الخامس قسط ربع سنوى 650 الف

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    متصدر

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000 = شقة 154م استلام فوري كورنر بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٤٬٣٢٣ جنيه

    شقتك157م+جنينة57م جاهزة فوري بـ804الف ربع سنوي

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة+جاردن128م+ناني-مقدم 768الف+51 الف شهري

    متصدر

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم900.00شقه 3غرف مع لافيستا الباتيو التجمع قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 900000 شقة(114م)فيو مساحات خضراء امام ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم 50% ! شقة 152م لوكيشن وفيو خيالي على النادي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - موقع متميز - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - 3 غرف - جاهزه للاستلام - ماونتن فيو التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع