شقق للبيع بمليون جنيه في كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, صفحة 6

268 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو واجهتين على LAndscape مقدم 535 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٤٧٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة للبيع استلام فوري بالتجمع 153م تقسيط ع8 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٣٠٬٢٥٠ جنيه

    شقه 143م للبيع 3 غرف في التجمع بمقدم 530 ألف فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 430K شقه عالمفتاح تشطيب مع المطبخ+ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو بجاردن للبيع بمقدم 400الف في تاج سيتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة 3 غرف باكبر جاردن 217متر للبيع في تاج سيتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بافضل تقسيمة فيو واجهتين Landscape امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى مقدم 823ألف بالتجمع5 كاش 9م

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 168م متشطبة بالتجمع قسط علي 12 سنة

    متصدر

    GCR Developments logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة بفيو واجهتين على Landscape بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقة بالتقسيط علي 15 سنه بالقرب من AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة على الدائرى الاوسطى اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 20 الف شقة للبيع متشطبة فى التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمقدم 605 الف شقة غرفتين بفيو Water Feature

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة غرفتين مقدم450الف تقسيط15سنة طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (( متشطبة جاهزة للمعانية )) امام سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع