شقق للبيع بمليون جنيه في كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, صفحة 3

268 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم شقة فوري بـ9مليون كاش او قسط 492,480ربع سنوي

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأفضل سعر وفيو وخصم كبير في حاله الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    دقايق من AUC شقة بفيو كامل Greenery مقدم 890 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأفضل سعر وفيو وخصم كبير في حاله الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقه بتشطيب سوبر لوكس+فيو مفتوح لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة غرفتين متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دبل فيو club و landscape اقساط 12سنه بمقدم 600الف

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غ بحري علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨١٢٬٩٧٧ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند فالينسيا فالي

    Gold Routes logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬١٠٦ جنيه

    شقتك متشطبة+فوري بـ8مليون كاش او 802 الف مقدم

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬١٠٦ جنيه

    شقتك متشطبة+فوري بـ8مليون كاش او 802 الف مقدم

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى وأقساط ميسرة - إطلالة على المساحات

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة بجاردن فى ماونتن فيو اى سيتى

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع