شقق 120 متر للبيع في هايد بارك, صفحة 13

421 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك بمساحة مميزة وسعر فرصة

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك | 100م | تشطيب الترا لوكس

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بجاردن غرفة| بفيو مفتوح ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين في هايد بارك التجمع الخامس

    Good Deals logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور مميز بحري صريح متشطبه على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه ريسيل برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه بالتقسيط برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه تشطيب راقي لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه مميزه ريسيل برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في مرحلة جرينز

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٩١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك القاهره الجديده استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع هايد بارك القاهره الجديده التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه استلام فوري مع هايد بارك

    Selection Code logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بااقل اوفر موجود شقه 75متر السعر لقطططه ف هايدبارك

    S signature logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٠٩١٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه برايم لوكيشن اوبن فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بالتقسيط برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بالتقسيط برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه فيو لاندسكيب بجوار هايد بارك التجمع

    Remax The Address logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم واقساط بفيو مفتوح على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٩١٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في هايدبارك استلام فوري متشطب بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى هايدبارك التجمع الخامس قسط على 8سنين

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٤٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز نص تشطيب في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه مميزه تشطيب راقي لاند سكيب فيوو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه تشطيب راقي لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو متشطب ومفروش في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٣٬٠٣٣ جنيه/متر مربع