شقق 120 متر للبيع في هايد بارك, صفحة 9

421 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة غرفتين-هايد بارك التجمع لضرورة البيع

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م, تشطيب كامل فى هايد بارك القاهرة الجديدة

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١١٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في هايد بارك استلام سنة بمقدم 5% فقط

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٢٢٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز علي لاند سكيبب في هايد بارك نيو كايرو

    Property  Hills. logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بفيو مفتوح على ال central park بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بالتكييفات والمطبخ بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب,استلام فورى,التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة مفروشة بالكامل في هايد بارك ستلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٧٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م دابل فيو على جاردن 5% مقدم بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك - سنترفيل

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٦٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك - جرينز

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٥٤٬٩١٥ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك - جرينز

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 82م +جاردن خاصة بحرى مقدم 5% فقط التجمع

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز جاهزه للتسليم في هايد بارك

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥١٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك – سنترڤيل

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٦٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالمطبخ وتكييفات للبيع في هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 75 متر جاهزه للتسليم بغرفه نوم واحده للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% فقط بالتقسيط على 8 سنين برايم لوكيشن

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م لقطه بفيو على ال central park ف هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في كمبوند هايدبارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو غرفة بحديقة في مرحلة جراند بارك ريزيدنس

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو غرفة بحديقة في مرحلة جراند بارك ريزيدنس

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بخصم كبير فى هايد بارك التجمع

    متصدر

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٩٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دابل فيو للبيع فى هايد بارك متشطبة بمقدم 10%

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: ستوديو في هايد بارك جرينز – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع