شقق 120 متر للبيع في هايد بارك, صفحة 15

421 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك 72 م بأقل سعر في السوق

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٢٥٬٩٥٦ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك نيو كايرو باقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ٩٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٣٤٦٬٤٠٠ جنيه

    شقتك في هايد بارك بتقسيط 10 سنوات لفترة محدودة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٠٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 87م للبيع في هايد بارك (سنترل فيل )

    Brokerage Hub logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفغ 645الف فقط و امتلك شقتك متشطبة في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١١٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة للبيع ف هايدبارك لوكيشن مميز باقل سعر

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% فقط و امتلك شقتك مع هايد بارك استلام سنة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٤٨٬٣٥٢ جنيه

    شقة غرفتين في هايد بارك التجمع الخامس بأفضل سعر

    Strive Reality logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٨٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفه في هايدبارك التجمع الخامس بأفضل سعر

    Strive Reality logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 3/4 تشطيب استلام فوري بأقل سعر في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة خاصة استلام 3 شهور هايد بارك التجمع

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في هايد بارك التجمع الخامس بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٨٧٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط علي 10 سنين + بدون مقدم للبيع في التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2غرف 113م للبيع بأفضل فيو بهايد بارك نيو كايرو

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على ليك فيو اقل مقدم هايد بارك نيو كايرو ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة استلام 3 شهور في هايد بارك التجمع

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى موقع مميز وقسط على10سنين بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو فاخرة للبيع فى هايد بارك بسعر مميزجدا

    Feeds logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 118متر في هايد بارك مرحلة جرينز بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣١٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقه بمقدم 5% بفيو مفتوح واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    إبداع logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بمقدم 640الف فقط اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى هايد بارك باقل سعر

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2غرف 120م للبيع بأفضل فيو بهايد بارك نيو كايرو

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع