شقق 60 متر للبيع في الغردقة, صفحة 9

2,790 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٣٤٢٬٤٠٠ جنيه

    استوديو 32م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٧٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمساحة 58 م في مجاويش وسعر مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    احجز استوديو 58 م بموقع استراتيجي في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦١٬٦٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 58 م بعائد مضمون في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م وتصميم ذكي للمساحات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٦٬٤٦٧ جنيه

    احجز استوديو 57 وحمامات سباحة متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 57 في قلب مجاويش الحيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م واستغلال مثالي للمساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٤٬٣٣٣ جنيه

    احجز استوديو 58 بمساحات متنوعة تناسبك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٨٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٨٬٨٦١ جنيه

    استثمر استوديو 57 م وفرصة قوية في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م بقرارك الصح للاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفة 53 م وسط لاندسكيب واسع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفة 53 م بجوار نيفيلاند الترفيهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    60م غرفة وصالة بإطلالة على الشارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    استثمر غرفة 53 م بتصميم عصري ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٥٠٠ جنيه

    استديو 57م بإطلالة ساحرة على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك غرفة 53 م وخصوصية كاملة للسكن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك غرفة 53 م أمام سينزو مول مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    استثمر غرفة 53 م بعائد مضمون وموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٠٩٬٩٩٥ جنيه

    شاليه 52م باطلالة طبيعية - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٧٧٬٩٠٠ جنيه

    54م غرفة وصالة بإطلالة بحرية بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 60 م بموقع حيوي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م وسط لاندسكيب واسع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م مع أكوا بارك ممتع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م وتجربة معيشة متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع