شقق 60 متر للبيع في الغردقة, صفحة 12

2,790 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٢٬٢٦٧ جنيه

    امتلك بالأحياء في الهضبة 55 م² باطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمساحة 53 متر داخل مشروع أورورا بالاس

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٦٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 55 متر مربع عقد اخضر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٦٠٩ جنيه

    استوديو استلام فوري بسكانديك | رؤية بحر وقسط 3س

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٢٬٦٠٧ جنيه

    الرفاهية تلتقي بالاستثمار – منتجع أتلانتس، البحر ا

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٥٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٩٤٬٥٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على الحديقة | مارفينتو

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة واحدة– إطلالة بحرية تقسيط 15% علي5

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو50م_تشطيب كامل_عقد اخضر_تقسيط 36شهر_مقدم40%

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٩٠٬٧٠٩ جنيه

    استثمار ذكي: ستوديو بفيو حمام سباحة

    ROI For Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٣٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠١٬٦٢٠ جنيه

    فرصة استثمارية حصرية في قلب الغردقة – منتجع أتلانت

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٤٧٬١٠٠ جنيه

    شاليه 54م بسعر استثماري في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدة في الهضبة 57 م² موقع حيوي قريب لكل شيء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٧٥٬٢٠٠ جنيه

    48م غرفة استثمار ناجح علي طريق مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٨٠٠ جنيه

    شقة 59م غرفة نوم واحدة بموقع مميز

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 46م بإطلالة على المسبح ومقدم 456 ألف

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بأورورا | حمام سباحة ساخن وجيم بالتقسيط

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬١٩٤ جنيه

    استوديو بفيو بسين..للبيع في الغردقة

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بـ Riva الغردقة | لاجون وشاطئ خاص بالتقسيط

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    فرصة استثمارية بالأحياء | تقسيط على 4 سنوات

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٤٥٢٬٧٣٨ جنيه

    Florenza Khamsin فى طريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام ٨ شهور متشطب للبيع في مرايا الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٣٩٧ جنيه

    ستوديو 40م بسعر مميز بمشروع بوسط البلد

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٢٨٧٬٩٠٠ جنيه

    شقة 55م بالممشى السياحي استلام 2026 وتقسيط 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٣٩٧ جنيه

    ستوديو فيو شارع|عرابيا, وسط الغردقه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع