شقق 100 متر للبيع في الغردقة, صفحة 28

7,819 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 60م بإطلالة شارع تصميم عصري وموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    احجز الآن غرفتين 76 م قرب المارينا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 98 م وسط لاندسكيب راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 76 م وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 76م غرفتين بسعر مغري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 98 م بإطلالة شارع في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقة 76م باطلالة مميزة علي المدينة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 92م… رفاهية متكاملة في قلب الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 60م – تصميم عصري وموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 60م – فرصة مثالية للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٨٣٬٥٦٣ جنيه

    شقة 74م غرفة نوم – تصميم مريح قريب من كل الخدمات

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 55م… إطلالة مسبح ساحرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    شقة 68م غرفة نوم – موقع حيوي في قلب الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 89م غرفتين على البسين – أجواء هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٢٤٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 51م باطلالة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 56م الدور التاني باطلالة جبلية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85م غرفتين – مساحة مريحة وحياة عصرية

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    55م… رفاهية فندقية بإطلالة مائية رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 89م غرفتين بإطلالة على المسبح – رفاهية وراحة ي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 88م غرفتين بإطلالة أمامية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢١٧٬٥٠٠ جنيه

    65م بغرفة فندقية… تجربة سكنية فريدة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 90م غرفتين… إطلالة ساحرة وحياة راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٤٥٬٩١٧ جنيه

    امتلك الآن في سهل حشيش بدون مقدم وقسط على 6 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفة نوم تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا متشطب بالكامل بمقدم 15% تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع