شقق 100 متر للبيع في الغردقة, صفحة 33

7,819 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 85 م على عرابيا قرب أكبر مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٦٣٬٢٠٠ جنيه

    احجز 2 غرف 96 م في مجاويش موقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٦٣٬٢٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 96 م في مجاويش مساحات متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٦٣٬٢٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 96 م في مجاويش على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 85 م على عرابيا ولاجون مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 85 م في مشروع متكامل بإطلالة بول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفتين 85 م على عرابيا وإدارة فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٦٣٬٢٠٠ جنيه

    استثمر غرفتين 96 م في مجاويش عائد ثابت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٢٢٠ جنيه

    ستوديو عصري للبيع في الغردقه بالقرب من الجونة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين بحديقة خاصة – مكادي هايتس

    ROI For Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٨٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    2 غرف في لاجونـا الغردقة أمام فندق صن رايز للبيع

    متصدر

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده بمقدم 300 الف و تقسيط على 3 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠١٬٦٦٠ جنيه

    استوديو مطل علي البحر أورو بيتش الغردقة

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٣٬٣٩٥ جنيه

    شقة جاهزة بالغردقة غرفة بحرية سعر مميز الآن

    Rook Estate logo image

    منتجع نوبية اكوا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٧٢٠ جنيه

    شقة كوندو حديثة في أتلانتس بخطة سداد 5سنوات

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع | تقسيط 6 سنوات | سهل حشيش

    HPK logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم في Aurora Palace فيو حمام سباحه

    HPK logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٣٣٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة + جاردن | Red Hills سهل حشيش

    HPK logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٢٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو Aurora Palace مجاويش الغردقه أرضي

    HPK logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه صاله سي فيو بشاطي خاص بالاحياء بالغردقه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع