شقق 120 متر للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 3

252 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري كمبوند دجله بالمز

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85 م -للبيع- بكمبوند الحي الأسباني

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الاسباني, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م - المستثمرين – حدئق أكتوبر موقع ممي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ارض جمعية المستثمرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80 م للبيع في الحي الإيطالي، حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة80 م للبيع في كمبوند كومكس جاردنز – حدائق أكتو

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كومكس جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • ذات

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٣٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Voya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م في كمبوند برايم أفنيو – حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    برايم افينيو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 80م في كمبوند زاهر – حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    زاهر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر+40متر تيراس حدائق اكتوبر مسلسل3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 95م بمقدم 10% وقسط على 10 سنين فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيدا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elaf Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيدا ريزيدنس

    1 - 6 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ب10% مقدم وتقسيط على 10 سنين 115م

    Promax Property Investors logo image

    مساكن سامايا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك117 كمبوند جريك تاون بدون مقدم بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك117م كمبوندجريك تاون بدون مقدم بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك90م كمبوند جريك تاون بدون مقدم بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك90م كمبوند جريك تاون بدون مقدم بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    First Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,كمبوند كنز

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ويست تاون اكتوبر بتسهيلات متشطبه

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ويست تاون اكتوبر بتسهيلات 6 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمتر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمتر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمتر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيتا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥١٧٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Beta Egypt
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,بيتا ريذيدانس

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك84م بحدائق اكتوبر كمبوند براح بدون مقدم

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك58م بحدائق اكتوبر كمبوند براح بدون مقدم

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع110م سوبر لوكس في جاردن سيتي حدائق أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬١٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن تشطيب الترسوبر لوكس كمبوند دج

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٥٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن كمبوند دجلة جاردنز حدائق اكت

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ليك فرونت

    3 غرفة