شقق 120 متر للبيع في حدائق اكتوبر

252 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو رائع و موقع مميز كمبوند دجلة جاردنز

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٠متر متشطبة بحدائق اكتوبر ٣غرف ٣عدادات

    Plan 1 logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 120م شارع النوادي كمبوند Address اكتوبر

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 120 للبيع كمبوند Address Home استلام سنة

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع بكمبوند FLW طريق الواحات مباشر

    Baytak. logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • إيتالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٨١٬٧٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,إيتالا

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كمبوند Address Home استلام سنة

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    103م² غرفتين بشارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    103م² غرفتين بشارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    103م² غرفتين بشارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    103م² غرفتين بشارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • فلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فلو

    1 - 3 غرفة

  • 24

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    103م² غرفتين بشارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • سولين

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٥٨٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم يصل 30٪ شقة قرب الدائري موقع حيوي بتقسيط مريح

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود خصم 30٪ شقة قرب المتحف الكبير بالتقسيط

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م ناصية | 3 غرف | سوبر لوكس | جاردن سيتي

    Aqar Dayem logo image

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سمايا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٥٦٬٥٦٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Nilestone Urban Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,مساكن سامايا

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 115م فحدائق اكتوبر بمقدم400الف قسط ل8سنين

    New Arkan Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى كومباوند دجلة بالمز

    Target realestate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى كومباوند دجلة بالمز

    Target realestate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م بكمبوند ( برايم أفينيو )Prime Ave

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    برايم افينيو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • آقمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٦٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 4 غرفة