شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 71

19,091 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment 84m2 one bedroom prime location

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في موقع مميز جدا باقساط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى قلب زايد بسعر اللونش على 10 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه Ready To Move أرقى مجتمع سكني

    Property  Hills. logo image

    مار فيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م متشطبة للبيع فى مارفيل امام مطار سفينكس

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 158م في أفضل موقع بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر قطعة ارض فى زايد لونش جديد قسط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٧٤ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في سوديك أمام مطار سفنكس الجديد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Zayed Homes logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 155م متشطبه فيو مميز- في باديه Badya

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م متشطبة للبيع فى مارفيل امام مطار سفينكس

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امتلك شقتك في أوويست بأمكانية التقسيط الطويل

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة96متر كمبوند مارفيل مقدم5% بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٩٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٤٬٥١٥ جنيه

    شقة ارضي استلام فوري بفيو مفتوح بحري في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لا تفوت فرصتك فى قلب زايد لونش جديد على 10سنوات !

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 130م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 158م في أفضل موقع بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع و بإمكانية التقسيط لمدة 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطبه للبيع في سولانا ويست شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع مع إمكانية التقسيط لمدة 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في ابراج زيد ويست بأقل توتال

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٧١٬٩٠٠ جنيه

    شقة ١٤٣ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزه للسكن بجوار مدينه الانتاج الاعلامي

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع