شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 75

19,091 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سوبر لوكس مميزة للبيع بفيو مميز - زايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممتاز - بائع جاد - سعر أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس: أحضر حقائبك فقط!

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م في قلب جنة زايد 2 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في او ويست موقع مميز استلام قريب-اكتوبر

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٨٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب800 الف تقدر تستلم شقة بالقسط على 10 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبةبالكامل بالتكيفات فوري كمبوند VillageWest

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة فندقي IKEA للبيع في زيد زايد

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 156م متشطبة بأميز موقع وسعر بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٦٣٤٬١٠٠ جنيه

    موقع مميز لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٥٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م بجاردن 28م في كمبوند village west

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في كمبوند اوبرا سيتي

    DMG logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في الشيخ زايد للبيع من اوراسكوم ساويرس

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن امام المطار نو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٩١٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف ديجويا نيو زايد استلام قريب فيو لاجون

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م للبيع في كمبوند village west بالشيخ زايد

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب800 الف تقدر تستلم شقة بالقسط على 10 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطةاستلام فوري متشطبة اميز لوكيشن اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فورا متشطبة في قلب كمبوند بأكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 570 الف استلم شقتك متشطبة بالكامل بالتكيفات

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة جولف في Al Rabwa

    I-Move logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع