شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 7

19,091 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف للبيع في الشيخ زايد بجوار سوديك

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٩٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة بالسعر القديم في الشيخ زايد واستلام فوري !

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    24% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم5%بالتقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن بموقع مميز او يست اوراسكوم

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شقتك بمقدم5% بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • سباير كلوب هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٨٠٬٧٦٥ جنيه

    خطة السداد: 1
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كلوب هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180متر فيو مميز في ابراج ايون اكتوبر

    Rokn Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧١٥٬٧٧٦ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في core باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جاهزه للاستلام سعرها اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م عمر ابن الخطاب تفرعات نادي الصيد

    Royal Home logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • كلاود سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كلاود سايد

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم10%بالتقسيط ع اطول فترة بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٣٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بمقدم5% بالتقسيط علي اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٤٨٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    24% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم5%بالتقسيط ع8 سنين

    Square Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بمقدم5% بالتقسيط علي اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٤٨٬٨٩٥ جنيه

    ستوديو 76 م للبيع في -ZED West- برايم لوكيشن

    Home Valley logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • طبيعة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٢٣٬٧١٢ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل بالتقسيط لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٠٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٢٬٠٨١ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بمشروع Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مشروع جرين سيتي بمقدم و تقسيط مميز

    Homevise Real Estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن بارك بموقع ممتاز داخل الكمبوند

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة ماستر للبيع في اكتوبر تكملة اقساط

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • ويست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    متصدر

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    روز فيل, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 99م متشطبه بالتكييفات تكملة اقساط بقسط 104K

    Promax Property Investors logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة مقدم387 ألف وقسط شهرى6.000 قرب مول العرب

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    2 غرفه نوم استلام فوريبافضل سعر VIEW LAKE

    Citizen Home logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • أوري

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,أوري

    1 - 4 غرفة