شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 29

19,119 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبة بالتكيفات فZED بأقل سعر في الماركت

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 120 شهر في140م فيو وموقع مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لوكيشن مميز متشطبة ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٢٧٧٬٦٩٤ جنيه

    اقل مقدم شقه 3 غرف استلام فورى فى ماونتن فيو اى ست

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف جاردن ليكس فيو لاند سكيب بأقل مقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • كمبوند بيلفا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٥٬١٩٠ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Karnak Real Estate Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بيلفا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة118متر كمبوند مارفيل مقدم5%بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% يصل ل 10 سنين بسعر الطرح في 143م Harby

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م استلام فوري في بيتا جرينز أكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة96متر كمبوند مارفيل مقدم5% بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٩٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط يصل الى 10 سنين في 110م فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • كارميل

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٥٦٬٨٦٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كارمل

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه خلفي فيو طريق الواحات في حدائق الاهرام

    Vida Solutions logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في أشجار سيتي-حدائق أكتوبر

    متصدر

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن شقتك في قلب الشيخ زايد في زيد تاورز

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م في O West امام مول مصر استلام سنتين ونصف

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو غير مجروح ف جنه اكتوبر من المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • برايف جيتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Gates Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,طريق وصلة دهشور,جايتس برابف

    2 - 5 غرفة

  • 7

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه بالمطبخ والتكيفيات ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م 3 غرف ب10% وقسط على 120 شهر من Harby

    Promax Property Investors logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ١٥٠ متر استلام فوري في O west

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن وإطلالة يوناني مميزة

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية بإطلالة مباشرة على أهرامات الجيزة

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • كيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٧٦٬٧٨٤ جنيه

    خطة السداد: 30
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كيان

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة154م+جاردن ريسيل استلام27 بسعر لقطه

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف اقساط علي 10س باقل سعر في حدايق اكتوبر

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في لوجار مع جيتس-نيو زايد

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان في فيرا امام MSA-حدائق أكتوبر

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة 111م متشطبة بالكامل بالتكييفات فى الكارما كاى

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • ميد جارد ريزيدنس كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 34
    المطور العقاري
    Kaizen Urban Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,ميدجارد ريزدنس

    2 - 3 غرفة