شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 190

19,205 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى140م فيو مميز وتقسيط علي8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Terrace – موقع مميز | إطلالة لاندسكيب

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر جاهز للاستلام في كمبوند كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م متشطبة ريسيل بأقل سعر في ابراج زيد زايد

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م في ZED بأقل مقدم و الباقى اقساط

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠١٤٬٠٢٥ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع في كومبوند مارفيل اول مرحله

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٧٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة واستلام مبكر في Kayan–إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز – بجوار جولدز جيم

    RE/MAX Everest logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر نص تشطيب مع أركان بالم وتقسيط 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في السياحيه 190م متشطبه بسعر لقطه

    المنطقة السياحية الأولى, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل لوكيشن مميز استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بإطلالة مميزة للبيع في كيان

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز – بجوار جولدز جيم

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م كيان زايد إستلام فوري متشطبة مقدم 880 ألف

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ويست ليفز – تطل على مناظر طبيعية مفتوحة

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في كمبوند كيان بالتقسيط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بتشطيب كامل في بادية – بدون أوفر

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 176الف قسط على12سنه شقة ف باديا برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٢٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بدون اوفر ارضي بجاردن مرحلة core - o west

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بتشطيب كامل في بادية – بدون أوفر

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كيان – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فى كيان بافضل تصميم وموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ويست ليفز – تطل على مناظر طبيعية مفتوحة

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكس للبيع بالدقي من ميدان المساحة

    Luminera Real Estate logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع