شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 195

19,205 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو زايد– كمبوند Marville موقع مباشر

    متصدر

    I-Move logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل في زايد الجديده بحر

    Crafters Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو نصف تشطيب في كمبوند ديجويا -زايد الجديده

    RE/MAX Everest logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٨٬٣٥٤ جنيه

    بيتك بخصم 39% لفترةمحدودة مع اقساط حتي 12 سنة

    Realm Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في فاي

    Flip logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩١٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينة owest علي طريق الواحات امام مول مصر استلام 2

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو البارك ستوديو متشطب بالتكييفات و المطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو على النيل بمقدم2مليون بتشطيبVIP+فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م مباني حديثة شارع احمد عرابي

    Property insider logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة148م للبيع كمبوند روفان استلام سنه مقدم10%تقسيط

    Vida Solutions logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حدائق المهندسين في قلب زايد تشطيب مختلف

    Genova Investment logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 163م اقساط

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة169م للبيع كمبوند روفان استلام سنه مقدم10%تقسيط

    Vida Solutions logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن الراقي في كمبوند حدائق المهندسين

    Genova Investment logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في زد ويست استلام فوري

    I-Move logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كارميل

    Flip logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٦٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في الشيخ زايد أبراج ZED West HighRis

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة ستوديو متشطب بالتكييفات و المطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في زايد القديمه بحري ..........

    Crafters Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٩٢٬٤٨٢ جنيه

    شقتك جاهزة في باديا.. والفرصة مش هتتكرر

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببادية بالم هيلز بجاردن مساحة 131م اقساط

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٠٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فورى للبيع فى اى سيتى - اكتوبر

    TREX logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٩٬١١٠ جنيه

    شقه في vye سوديك نصف تشطيب

    The Polygon logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٧٥ جنيه/متر مربع