شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 189

19,205 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بكمبوند كنز – تشطيب راقٍ

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اي سيتي اكتوبر 155متر استلام فوري للبيع

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في الحي الثامن – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بكمبوند كنز – تشطيب راقٍ

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م | 3 غرف | فيو مميز

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه اي سيتي اكتوبر 150متر للبيع

    BGCO Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    149م فيو أكاسيا في بيتا ريزدنس فرصة مميزة

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر قديم وإطلالة على اللاجون في RIVERS

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إعادة بيع مميزة في قلب فيليدج ويست-بدون اوفر

    RE/MAX Everest logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبسعر لقطه 121م بحريه موقع مميز بكافة المرافق

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في PSR بسعر لقطة

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في الحي الثامن – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إعادة بيع مميزة في قلب فيليدج ويست-بدون اوفر

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في O West – موقع مميز بإطلالة على اللاند سكيب

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى أى سيتى أكتوبر كلاب بارك مساحة 155متر

    BGCO Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125 متر متشطبه في باديا باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت في اي سيتي باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس متشطب للبيع بموقع مميز في بليس جيت

    Master Key logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في الحي الثامن – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجنينة في كارميل سوديك

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر قديم وإطلالة على اللاجون في RIVERS

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في PSR بسعر لقطة

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش والاجهزة اول سكن تشطيب سوبر لوكس

    Master Key logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145متر اي سيتي اكتوبر ارخص سعر ف الماركت

    BGCO Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبسعر لقطه 121م بحريه موقع مميز بكافة المرافق

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع