شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 157

19,205 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بالشيخ زايد بجوار جامعة النيل 108م

    ويست جايت, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة140متشطبة زا هيلدج بمقدم5%اقساط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه ف الشيخ زايد كمبوند ذا هيلاج مدار

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فقلب زايد بكمبوند خدمي دقايق من زد بارك

    NABAJ logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة بحديقة تشطيب كامل في أفضل موقع داخل المشروع

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بجانب المتحف المصري علي الطرق مباشرتا

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر فى بي اكس بالم هيلز امام نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١١٥٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كازا سوديك بفرلي هيلز باقل وافضل سعر

    Ammaier for real estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٧١٬٩٠٠ جنيه

    شقة ١٤٣ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٨٠ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بجانب المتحف المصري الكبير في العاصمه السياحيه

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة98م دايركت ع الواحات مقدم5% اقساط تصل الى 15سنة

    Vida Solutions logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٣٠٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فقلب زايد بكمبوند خدمي دقايق من زد بارك

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في حدايق المهندسين تشطيب كامل

    Genova Investment logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة85متشطبة زا هيلدج بمقدم5%اقساط ع10سنوات

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فقلب زايد بكمبوند خدمي دقايق من زد بارك

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط 144شهر في 131م قسط ربع سنوي 93K

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في VYE Sodic – إطلالة جاردن وفوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة116م دايركت ع الواحات مقدم5% اقساط تصل الى15سنة

    Vida Solutions logo image

3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ببالم باركس 170م اقل سعر بالسوق

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطابخ في أبراج زيد علي 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بالشيخ زايد بجوار جامعة النيل 108م

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب موقع مميز وحيوي في قلب الشيخ زايد

    I-Move logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ب اقل سعر في السوق ب ماونتن فيو

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع