شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 155

19,205 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بالم هيلز باديا امام مول مصر

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٣٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في او ويست في كمبوند متكامل الخدامات

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٦٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف, 150م للبيع فى ماونتن ڤيو اى سيتى اكتوبر

    TREX logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠١٬٢٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع كومباوند إستيتس ريزيدنس

    Brokers Hub logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٦٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 166م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع تشطيب مستورد

    Brokers Hub logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٥٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٣٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند جنيستا الشيخ زايد كوارتر 86 الف

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة165+226جاردن متشطبة/MV/مقدم1.7مليون كاش13

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة بالتكييفات فى أكتوبر بلازا

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٦٧٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة بالتقسيط في Badya

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٧١٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل بالشيخ زايد امام ابراج زيد

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م كمبوند جنيستا بسعر للونش الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كارميل

    Genova Investment logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة The Address الشيخ زايد فيو بحرى

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة -مطبخ وتكيفات في زايد ديونز- اقل سعر

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ذا استيتس سوديك شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٣٤٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنينة للبيع في فاي - سوديك

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٨٩٦ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع باقل مقدم فى ماونتن فيو اى ستى

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة للبيع متشطبة في قلب الشيخ زايد القديمة

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي كورنر جاهزة للاستلام

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جوار كمبوند \ شقة 120م \ متشطبة بالكامل \

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كلها واجهة ناصية على شارع رئيسي البوابة الرابع

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد 134م متشطبة

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ف جنه اكتوبر150م وفيهاتفاوض م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بافضل سعر في فاي - سوديك

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع