شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 144

19,205 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٥٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 120 شهر في 180م تشطيب الترا لوكس

    Promax Property Investors logo image

    مار فيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كيان متشطبة فيو مميز جوار جراند هايتس

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بموقع مميز في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل سعر في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 2غرف للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م بفيو بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في سولانا زايد الجديدة بمقدم 5% وتقسيط مريح

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرب سوميد مميزة بسعر لقطة

    شارع النباتات, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي العاشر – الشيخ زايد | تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط متشطبه بالكامل للبيع في فيلدج ويست

    Driven Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٤٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م بجاردن خاصة تشطيب كامل جاهزة للاستلام

    Brick Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بالحي السابع – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فورى فى MV-Icity نيو كايرو

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة للبيع بسعر مميز استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند كيان بدر الدين استلام 4 شهور

    Vida Solutions logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مميزة في سولانا زايد بمقدم 5% وخطة سداد مرنة

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي العاشر – الشيخ زايد | تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 متر شارع شهاب – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+ جاردن متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في سولانا زايد الجديدة بمقدم 5% وتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 2غرف بالتقسيط للبيع في فاي سوديك

    Driven Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي العاشر – الشيخ زايد | تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 100م بحري صريح متشطبه وجاهزه علي السكن

    Property Group logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع