شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 148

19,205 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند بلس جيت

    Vida Solutions logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٦٤٬٧٠٣ جنيه

    شقة استلام فوري 120 متر في Vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل في 205 اركان بالم -الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٨٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مائي بالتقسيط في كيانبدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي لاند سكيب ومتشطبه استلام فوري بالتقسيط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تنزيل سعر الشقه ل 500الف عن سعرها من المالك مباشرة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند فيلدج ويست

    Vida Solutions logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى فيليدج ويست درة تقسيط على 8سنين

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس من مني حسين في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة الجاهزة للسكن مع جاردن | تقسيط على ٨

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 175م فاخرة بأفضل سعر و فترة سداد 8سنين

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف ريسيل في زيد ويست - مرحلة 3

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سولانا نيو زايد بأقل سعر للمتر

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة فى VYE بالقرب من مطار سفينكس

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108م للبيع مع حديقه فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158 متر بحري استلام فوري في Vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٠٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جدا مطبخ وتكييفات جاسبر وود

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي 16 – الشيخ زايد – جاهزة للسكن

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالفرش في زايد كمبوند فيلدج ويست

    Vida Solutions logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة مفروشة بالكامل بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١٥٬٨٥٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في بي اكس من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز متشطبة و استلام فوري بالشيخ زايد

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة تشطيب كامل في جاردن ليكس -هايد بارك

    RE/MAX Everest logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٧٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فورا متشطبة في قلب كمبوند بأكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع